Благодійна акція “Серце до Серця” 2015 у Сумах

З 1 по 30 квітня Всеукраїнський Благодійний Фонд “Серце до Серця” за підтримки Центру дозвілля молоді провів одноіменну благодійну акцію «Серце до серця». В місті Суми  захід проходив вже ввосьме і кожного року кошти спрямовувались для потреб дітей з різними захворюваннями. Цього року волонтери збирали кошти для придбання медичного обладнання дитячих реаніматологій України.

В рамках акції відбувся благодійний квест, аукціон побачень та флешмоб з енергійними танцями. Основними завданнями всіх заходів, що проходили в рамках благодійної акції  стали, звичайно, збір коштів для лікарень, а також популяризація волонтерства, людяності та  взаємодопомоги. Завершив добру та корисну справу фінальний концерт молодих талантів м.Суми, що відбувся в суботу, 25 квітня на території парковки ТРЦ «Мануфактура».

Ми можемо змінити світ на краще, якщо просто не будемо байдужі. Давайте допомагати одне одному, простягати руку допомоги  тому, кому це найбільш потрібно, і тоді все навколо стане яскравішим, а люди що нас оточують даруватимуть нам радість і посмішки. Правда ж, в такому світі жити набагато приємніше?!

 

« »

© 2018 Центр дозвілля молоді. Розробив Chvorda.