Школярам презентували проект «Пережили»

В рамках інформаційного місячника до Дня Перемоги над нацизмом у Європі Центр дозвілля молоді спільно зі студентами кафедри журналістики СумДУ та демобілізованим учасником АТО провели виховні години в школах.  Заняття проходили у всіх школах міста з 20 квітня до 15 травня для учнів 8-11 класів.

Організатори ставили за мету показати війну як особисту трагедію кожної людини, показати всі її страшні наслідки через призму болючих спогадів її свідків, а також провести паралель між подіями 1941 – 1945 та сучасною ситуацією на сході України.

Школярам презентували  проект «Пережили», направлений на збір спогадів дітей Другої Світової війни.  В результаті реалізації цього проекту була видана книга спогадів та знятий відеоролик, який   продемонстрували дітям в рамках виховної години. Крім того, слово мав учасник АТО, який поділився своїми враженнями та поглядами на події 2014 року в Україні. Учні мали можливість обговорити з виступаючими питання, що їх хвилюють, подискутувати, висловити власну думку.

Війна –  це не тільки боротьба за владу, територію, Батьківщину (кожному за своє). Війна – це страшна трагедія. І кожен з нас повинен це усвідомлювати, повинен цінувати і пам’ятати тих, хто колись дарував нам мирне небо над головами, і хто готовий тепер жертвувати найдорожчим – своїм здоров’ям та життям заради нашого з вами світлого майбутнього на рідній землі.

« »

© 2018 Центр дозвілля молоді. Розробив Chvorda.