28 червня з 13-00 до 22-00 в міському парку імені Кожедуба вже традиційно проходило  святкування Дня молоді.

Організатори заходу: Сумський міський центр дозвілля молоді, управління молоді та спорту Сумської ОДА, Громадський фонд «Суми».

Спонсори та партнери заходу: Event-агенція «Vivat!», Дизайн-студія «Праздник», Кінокомплекс «Планета кіно», «Global Bilgi» – світовий лідер послуг контакт центрів, мережа магазинів спортивного одягу та екіпірування «Бандог Спорт», магазин «Український сувенір», РК «Александрія», Салон краси «BIGOUDI», магазин нижньої білизни «Atlantic», кафе «Сафарі», піцерія «Симбіозі», дитячий супермаркет «Чудо острів»,  ТМ «Горобина», Студія живих скульптур м. Суми STLS, Арт – група «Конкордія», «Арт-гуртожиток», Сумський жіночий фітнес-клуб «Раунд».

Інформаційні партнери: Сумська обласна державна телерадіокомпанія, рекламно – інформаційна агенція «9.1.1.», телеканал «ATV», Інформаційно-розважальний портал міста 0542.

У рамках заходу:

з  13-00 працювала ресторанна зона, де можна було посмакувати неперевершений шашлик та хачапурі від грузинської кухні, обрати блюдо до смаку з меню ресторану «Смачно по-українськи» та кафе «Сафарі».

З 16-00 можна було придбати вироби ручної роботи на виставці хенд-мейду, або книжки в книжковій лавці під відкритим небом. Також відвідувачі мали можливість цікаво провести час в компанії веселих та креативних представників «арт-гуртожитку»;

З 17-30 почалась святкова розважальна програма, під час якої глядачів порадували своїми виступами український центр капоейри  Dende, танцювальна студія брейк дансу та хіп-хопу«Under The Groove», а також сумські молодіжні рок-гурти «Танці Voodoo», «2.5.5.», «DK Dance».

Феєричним завершення «свята під дощем» стало незабутнє фаєр-шоу від арт-групи «Конкордія».

За мету організатори ставили не лише популяризувати молодіжну творчість, та надати можливість молоді реалізувати власний потенціал, а й підтримати українських військових. Протягом заходу було зібрано 2925 грн. Ці кошти були передані у Громадський фонд «СУМИ» та в подальшому будуть спрямовані на потреби сумських військовослужбовців, поранених  в зоні АТО.

 

Надія Пушкар, організатор, «Сумський міський центр дозвілля молоді» СМР: «Ми дуже раді, що незважаючи на погодні умови, свято молодості в м.Суми відбулося. І це говорить про те, що шалена енергетика юності здатна подолати будь які негаразди, радіти життю і змінювати Світ на краще навіть якщо Світ проти )). Тому ми будемо робити все, аби підтримати будь-які молодіжні ідеї та починання в нашому місті».