Зустрінемось на майданчику. На Кібермайданчику!

Що ж таке «Кібермайданчик»? Це проект соціальної дії, спрямований на попередження ризиків, пов’язаних з використанням дітьми Інтернет-мережі.

 «Кібермайданчик» вітає всіх Вас!

В цей активно-комп’ютерний час
Щоб цікаво спілкуватись
та багато що дізнатись.
Інтернет,  його забави.
Обговорювати жваво.
Небезпеки та проблеми.
Актуальні дуже теми!
Знати будуть тепер діти  –
Як себе їм захистити!

zscf

Як усе починалося.

На одному з тренінгів програми «Активні громадяни» ( “Active Citizens” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку) зібралися активні та небайдужі  Ксенія Геренко, Євгенія Любимова, Валерія Горяєва, Євгенія Каба, Марія Рудь та Олесь Лук’яненко та вирішили зробити щось справді корисне для майбутнього покоління. Спочатку була ідея. У Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (http://ocpo.sumy.ua/) вже кілька років поспіль психологічна служба (Сидоренко Наталія, Лесик Юлія та Геренко Ксенія) займалася проблемою навчання дітей безпечній поведінці  дітей в Інтернеті. Свіжі погляди та щира зацікавленість у допомозі дітям  і, як результат,  – проект «Кібермайданчик».

 

.pl

 

Завдяки підтримці Британської Ради в Україні (http://www.britishcouncil.org.ua/), Познанської Аліни та СМ МГО «Фундації регіональних ініціатив» (http://fri.com.ua), Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю,  Event-агенції «ViVat» (http://www.vivat-event.com/), Сумського міського центру дозвілля молоді (http://dozvillya.org.ua/) більше 300 дітей стали учасниками інтерактивних занять «Я і комп’ютерний світ», навчились попереджати та долати різні інтернет-загрози.

 

vb cd

cdc

Уважно послухавши, детально проаналізувавши інформацію, діти щедро ділилися отриманими знаннями з однолітками, гордо демонстрували друзям та рідним сертифікати учасників та зацікавлено читали корисні буклети про правила безпечної поведінки в Інтернеті.

dcc dvdv dvvd sd

 

На питання «Хто не уявляє свого життя без Інтернету?» 100% дітей піднімали руки… Отже,  віртуальне життя стає все більш реальним, в ньому є свої принади та небезпеки, про які потрібно знати і дорослим і малим.

P.S. «Кібермайданчик» нікуди не зникає. Проект продовжує своє життя у кіберпросторі – на сторінках соціальних мереж:

https://www.facebook.com/cyber.maydanchik?fref=ts

https://vk.com/club94955634